Замовляв багато різних товарів, завжди все було чудово та швидко, крім одного випадку з бракованими педалями, але продавець вирішив проблему.
Коментар продавця
Так, попадаються іноді товари з браком або дефектом. Не засмучуйтесь, ми завжи готові йти на зустріч, замінити, обміняти на інший, повернути кошти, або надати знижку чи безкоштовну доставку на інше замовлення.
Андрій М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Михаил А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Віталій М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергей Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анатолий Г.
Відмінно
Олександр Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Бюджетна доставка
Тібор Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Віталій С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр Н.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня. Що саме не відповідає опису? Комплект гальм з ротором і гвинтами.
Коментар продавця
Це все що ви змогли описати і довести? Вибрали самий дешевий товар, вибрали саму дешеву доставку. Отримали консультацію, набір гальм навіть дорожче ніж замовляли і віддячили 1* зіркою. Безсовісні! Не цінуєте час менеджера, виділений на вас час, пакування, оформлення. Не сподобалося, поздвоніть, наберіть, так і так, поміняйте, дайте краще. Ми завжди йдемо на зустріч. Але зазвичай потім клієнти як БОТИ, повний ігнор. Той випадок, коли краще не продати, поставити немає в наявності ніж потім бути винним. Дякуємо і за те. 1* теж іноді має бути, ідеальних продавців не буває, як і покупців.
Замовляв багато різних товарів, завжди все було чудово та швидко, крім одного випадку з бракованими педалями, але продавець вирішив проблему.
Так, попадаються іноді товари з браком або дефектом. Не засмучуйтесь, ми завжи готові йти на зустріч, замінити, обміняти на інший, повернути кошти, або надати знижку чи безкоштовну доставку на інше замовлення.
Бюджетна доставка
Доброго дня. Що саме не відповідає опису? Комплект гальм з ротором і гвинтами.
Це все що ви змогли описати і довести? Вибрали самий дешевий товар, вибрали саму дешеву доставку. Отримали консультацію, набір гальм навіть дорожче ніж замовляли і віддячили 1* зіркою. Безсовісні! Не цінуєте час менеджера, виділений на вас час, пакування, оформлення. Не сподобалося, поздвоніть, наберіть, так і так, поміняйте, дайте краще. Ми завжди йдемо на зустріч. Але зазвичай потім клієнти як БОТИ, повний ігнор. Той випадок, коли краще не продати, поставити немає в наявності ніж потім бути винним. Дякуємо і за те. 1* теж іноді має бути, ідеальних продавців не буває, як і покупців.