Кермо AL 31.8мм L720 мм rise: 20-30 мм back swept 9° чорн. YL-004 (чорн.)
+380 (95) 057-27-92
Олексій (вело, запчастини, ТО)+380 (63) 713-59-31
Магазин 2 (ЖК Русанівська Гавань)+380 (63) 955-42-20
Металеві вироби (димарі)
-
| Понеділок |
10:00 - 19:00
|
14:00 - 15:00
|
| Вівторок |
10:00 - 19:00
|
14:00 - 15:00
|
| Середа |
10:00 - 19:00
|
14:00 - 15:00
|
| Четвер |
10:00 - 19:00
|
14:00 - 15:00
|
| Пʼятниця |
10:00 - 19:00
|
14:00 - 15:00
|
| Субота |
11:00 - 19:00
|
|
| Неділя |
11:00 - 17:00
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кермо AL 31.8мм L720 мм rise: 20-30 мм back swept 9° чорн. YL-004 (чорн.)270,60 ₴
В наявності
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Тип керма: райзер
- Діаметр керма: 31,8 мм
- Довжина керма: 720 мм
- Rise: 20-30 мм
- Вігін: 9°
|
| Виробник | No brand |
| Колір | Чорний |
|
| Варіант | райзер |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 mm |
| Мoдель | YL-004 |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Підйом керма | підйом: 20-30 mm |
| Ширина керма | L 720 мм |