Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 10:00 ближайшего рабочего дня (сегодня)
ул. Энтузиастов, 5, Киев, Украина
+380 (95) 057-27-92
+380 (63) 713-59-31
+380 (63) 955-42-20
Интернет-магазин "VELO-OSKAR"
Отзывы о компании "VELO-OSKAR"
Ігор Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Максим Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олег К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Владислав Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юрій П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергей Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мне кажется с упаковкой перестарались. Пока руль расчехлил, чуть не поседел))
Комментарий продавца
Дякуємо. Стараємось такі речі пакувати надійно. Керма, крила, колеса, обода і т.д
Михайло Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Артур С.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляв 2 виноси uno 1 дюймові, відправили швидко і ціна нижча чим у всіх, та й доставка 30грн в розетку що дуже зручно, виноси відмінні але на одному зверху була невелика коцка що не критично але коли будеш їхати будеш її завжди бачити( звичайно в процесі експлуатації все одно затрется і покоцаєтся). Продавець запропонував замінити але заради такої дрібниці це того не вартувало. Дякую продавцеві за пропозицію. Єдине треба трішки краще пакувати щоб не було таких інцедентів так як пошта доставляє всі знают.
Комментарий продавца
Дякумо вам. ТАк при дотавці треба завжди перевіряти товар на цілісність. З нашими дорогами не все на 100% ціле доставляється.
Мне кажется с упаковкой перестарались. Пока руль расчехлил, чуть не поседел))
Дякуємо. Стараємось такі речі пакувати надійно. Керма, крила, колеса, обода і т.д
Замовляв 2 виноси uno 1 дюймові, відправили швидко і ціна нижча чим у всіх, та й доставка 30грн в розетку що дуже зручно, виноси відмінні але на одному зверху була невелика коцка що не критично але коли будеш їхати будеш її завжди бачити( звичайно в процесі експлуатації все одно затрется і покоцаєтся). Продавець запропонував замінити але заради такої дрібниці це того не вартувало. Дякую продавцеві за пропозицію. Єдине треба трішки краще пакувати щоб не було таких інцедентів так як пошта доставляє всі знают.
Дякумо вам. ТАк при дотавці треба завжди перевіряти товар на цілісність. З нашими дорогами не все на 100% ціле доставляється.