Замовляв багато різних товарів, завжди все було чудово та швидко, крім одного випадку з бракованими педалями, але продавець вирішив проблему.
Комментарий продавца
Так, попадаються іноді товари з браком або дефектом. Не засмучуйтесь, ми завжи готові йти на зустріч, замінити, обміняти на інший, повернути кошти, або надати знижку чи безкоштовну доставку на інше замовлення.
Андрій М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Михаил А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Віталій М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергей Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анатолий Г.
Отлично
Олександр Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Бюджетна доставка
Тібор Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Віталій С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Н.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня. Що саме не відповідає опису? Комплект гальм з ротором і гвинтами.
Комментарий продавца
Це все що ви змогли описати і довести? Вибрали самий дешевий товар, вибрали саму дешеву доставку. Отримали консультацію, набір гальм навіть дорожче ніж замовляли і віддячили 1* зіркою. Безсовісні! Не цінуєте час менеджера, виділений на вас час, пакування, оформлення. Не сподобалося, поздвоніть, наберіть, так і так, поміняйте, дайте краще. Ми завжди йдемо на зустріч. Але зазвичай потім клієнти як БОТИ, повний ігнор. Той випадок, коли краще не продати, поставити немає в наявності ніж потім бути винним. Дякуємо і за те. 1* теж іноді має бути, ідеальних продавців не буває, як і покупців.
Замовляв багато різних товарів, завжди все було чудово та швидко, крім одного випадку з бракованими педалями, але продавець вирішив проблему.
Так, попадаються іноді товари з браком або дефектом. Не засмучуйтесь, ми завжи готові йти на зустріч, замінити, обміняти на інший, повернути кошти, або надати знижку чи безкоштовну доставку на інше замовлення.
Бюджетна доставка
Доброго дня. Що саме не відповідає опису? Комплект гальм з ротором і гвинтами.
Це все що ви змогли описати і довести? Вибрали самий дешевий товар, вибрали саму дешеву доставку. Отримали консультацію, набір гальм навіть дорожче ніж замовляли і віддячили 1* зіркою. Безсовісні! Не цінуєте час менеджера, виділений на вас час, пакування, оформлення. Не сподобалося, поздвоніть, наберіть, так і так, поміняйте, дайте краще. Ми завжди йдемо на зустріч. Але зазвичай потім клієнти як БОТИ, повний ігнор. Той випадок, коли краще не продати, поставити немає в наявності ніж потім бути винним. Дякуємо і за те. 1* теж іноді має бути, ідеальних продавців не буває, як і покупців.